Plán akcí Poslanecké sněmovny v týdnu od 3. do 9. 2. 2020

Pondělí 3. února 2020


Místopředseda zahraničního výboru Jaroslav Bžoch a místopředseda výboru pro evropské záležitosti František Kopřiva se ve dnech 2. – 5. února ve Washingtonu zúčastní semináře pro mladé parlamentáře pořádaného PS OBSE a Kongresem USA.


Pod záštitou předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka
pořádá poslanec Robert Králíček
konferenci na téma
„Digitalizace veřejné správy
s využitím open source řešení v zemích V4“

od 9.00 hodin v místnosti č. 108


Poslankyně Monika Červíčková pořádá
ustavující zasedání

Pracovní skupiny k problematice zneužívání seniorů

od 9.30 hodin v místnosti K152, Sněmovní 1

Tisková konference po skončení ustavujícího zasedání za účasti poslanců
O. Richterové, T. Martínka, M. Červíčkové, senátorů M. Hilšera a J. Seitlové,
předsedy Rady seniorů Z. Pernese od 11.45 hodin v novinářském atriu


Podvýbor HV pro ochranu spotřebitele pořádá
konferenci na téma
„Hromadné žaloby jako cesta k vymáhání práva spotřebitelů“
od 12.00 hodin v místnosti č. 205, Sněmovní 1


Pod záštitou místopředsedy výboru pro obranu Josefa Hájka se uskuteční
výstava fotografií cestovatelů

Hanzelka + Zikmund a Zikmund100

Zikmund100 – Po stopách Zikmunda a Hanzelky

Dvorana od 3. do 21. února, vchod z Malostranského nám. 7/19

Výstava přináší fotografie J. Hanzelky a M. Zikmunda z cesty po Asii (1959-1964) a fotografie stejných míst po šedesáti letech pořízených L. Sochou a T. Vaňourkem, kteří se vydali po stopách svých slavných předchůdců.


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Hospodářský výbor
Konference Setkání hospodářských výborů Parlamentů zemí V4 (3. a 4. února 2020, od 9:00)

 

Úterý 4. února 2020


Setkání hospodářských výborů Parlamentů zemí V4

od 9.00 hodin v jednacím sále č. 205, Sněmovní 1

Na pořadu budou tři hlavní témata: dopravní infrastruktura a výstavba vysokorychlostních tratí, energetika v EU a její vize a Inovační strategie „Czech Republic – The Country for the Future“.

Veřejné slyšení kandidátů nominovaných na volbu

2 členů Rady Českého rozhlasu
a 6 členů Rady České televize

ve dnech 4. – 6. února od 8.00 hodin v místnosti č. 56


Pod záštitou předsedkyně výboru pro životní prostředí Dany Balcarové
se uskuteční kulatý stůl na téma
„Přichází stát i obce o miliony za ukládání odpadu na skládky?“
od 14.00 hodin v místnosti č. 49, Sněmovní 1


Pod záštitou poslankyně Jany Krutákové se uskuteční

seminář na téma

Nezbytné nástroje na podporu recyklace

od 9.00 hodin v místnosti č. 106


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Hospodářský výbor
Konference Setkání hospodářských výborů Parlamentů zemí V4 (3. a 4. února 2020, od 9:00)
Petiční výbor
č. 28 (4. února 2020, od 14:00)
Volební výbor
Slyšení Veřejné slyšení kandidátů na volbu členů RČRo a RČT (4. až 6. února 2020, od 8:00)
Výbor pro životní prostředí
Seminář Přichází stát i obce o miliony za ukládání odpadu na skládky?, kulatý stůl (4. února 2020, od 14:00)
Zemědělský výbor
Seminář Diskuse k zahrádkářskému zákonu (4. února 2020, od 13:00)
PV - Podvýbor pro ochranu práv osob omezených na svobodě
č. 12 (4. února 2020, od 16:00)
UPV - Podvýbor pro problematiku exekucí, insolvencí a oddlužení
č. 13 (4. února 2020, od 10:00)
VVVKM - Podvýbor pro sport
č. 10, změna času! (4. února 2020, od 11:00)

 

Středa 5. února 2020

Pod záštitou poslankyně Věry Procházkové a poslankyně Andrey Brzobohaté pořádá výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu
seminář na téma
„Děti s ADHD – tak trochu jiné děti“
od 10.00 hodin v místnosti č. 205, Sněmovní 1

Stálá komise PS pro kontrolu činnosti Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost

od 15.00 hodin v místnosti č. C309 (atrium)


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Hospodářský výbor
č. 37 (5. února 2020, od 9:30)
Rozpočtový výbor
č. 35 (5. února 2020, od 9:00)
č. 35, upravená (5. února 2020, od 9:00)
Ústavně právní výbor
č. 55 (5. února 2020, od 10:00)
Volební výbor
Slyšení Veřejné slyšení kandidátů na volbu členů RČRo a RČT (4. až 6. února 2020, od 8:00)
Výbor pro evropské záležitosti
č. 42 (5. února 2020, od 9:00)
Výbor pro obranu
č. 29 (5. února 2020, od 9:00)
Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu
č. 30 (5. února 2020, Nebude-li schůze výboru ukončena do 9.55 hodin, bude přerušena do 14.00 hodin)
Seminář k problematice ADHD - Děti s ADHD – tak trochu jiné děti (5. února 2020, od 10:00)
Výbor pro zdravotnictví
č. 55 (5. února 2020, od 14:00)
Zemědělský výbor
č. 31 (5. února 2020, od 8:30)
VSR - Podvýbor pro cestovní ruch
č. 10 (5. února 2020, od 14:00)
VZ - Podvýbor pro ekonomiku ve zdravotnictví, zdravotní pojištění a přímo řízené organizace
č. 11 (5. února 2020, nebo 10 minut po skončení schůze Výboru pro zdravotnictví)
Stálá komise pro kontrolu činnosti Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost
č. 10 (5. února 2020, od 15:00)

 

Čtvrtek 6. února 2020


Pod záštitou předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka
a ve spolupráci s předsedou ústavně právního výboru Markem Bendou
se uskuteční
setkání k výročí kooptace poslanců
do Federálního shromáždění a do České národní rady

od 16.00 hodin v místnosti č. 106


Pod záštitou ministra kultury Lubomíra Zaorálka
a ve spolupráci s Ministerstvem kultury se uskuteční
kulatý stůl na téma
1% na umění ve veřejném prostoru
od 16.00 hodin v místnosti č. 55


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Kontrolní výbor
č. 27 (6. února 2020, od 9:00)
Volební výbor
Slyšení Veřejné slyšení kandidátů na volbu členů RČRo a RČT (4. až 6. února 2020, od 8:00)
Výbor pro bezpečnost
č. 32 (6. února 2020, od 9:00)
Výbor pro sociální politiku
č. 45 (6. února 2020, od 9:00)
Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj
č. 33 (6. února 2020, od 9:00)
Zahraniční výbor
č. 39 (6. února 2020, od 9:30)
VSR - Podvýbor pro e – Government
č. 11 (6. února 2020, od 13:00)
VEZ - Podvýbor pro evropské fondy a přeshraniční spolupráci
č. 6 (6. února 2020, od 13:00)
HV - Podvýbor pro letectví a vesmírný program
č. 14 (6. února 2020, od 9:30)
ORGV - Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání
č. 5 (6. února 2020, od 14:00)

 

Pátek 7. února 2020


Předseda ústavně právního výboru Marek Benda se setká na pracovním obědě s předsedou ú stavně právního výboru Národní rady Slovenské republiky Róbertem Madejem a s delegací
ve 13.00 hodin v Zrcadlovém salónku


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Volební výbor
č. 18 (7. února 2020, od 8:00)

 

Mohlo by vás zajímat




ISP (příhlásit)