Seminář "Energetická transformace pro vyvolené? Nový model Nové zelené úsporám a včasné využití Sociálního klimatického fondu"
23. 6. 2026Seminář se uskuteční v úterý 23. června 2026 od 9.00 do 13.00 hodin, v budově Poslanecké sněmovny na adrese Sněmovní 176/4, Praha 1 – Malá Strana, místnost č. A55. Registrace začíná v 8:30 hodin.
Snižování energetické náročnosti budov slibuje nižší účty za energie. Pro velkou část domácností jsou však potřebná opatření kvůli vysokým počátečním nákladům nedostupná. Dokáže stát ohrožené domácnosti správně identifikovat a doručit jim podporu včas a spravedlivě? Diskuse se zástupci ministerstev, energetických poradců, výzkumných a bankovních institucí.
Seminář je organizován pod záštitou poslankyň Gabriely Svárovské a Olgy Richterové.
Akreditace pro média zde.

