Ludvík Svoboda

Narozen: v roce 1895
Zemřel: v roce 1979

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

SVOBODA Ludvík

KSČ

I. vol. kraj - Praha

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 3.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Jmenován ministrem národní obrany 15. VI. 1948.

6, 17. VI. 1948; 3.

Zproštěn úřadu ministra národní obrany 25. IV. 1950 a téhož dne jmenován náměstkem předsedy vlády. Současně pověřen řízením Stát. úřadu pro tělesnou výchovu a sport.

44, 17. V. 1950; 3.

Zproštěn úřadu náměstka předsedy vlády a řízení Stát. úřadu pro tělesnou výchovu a sport 8. IX. 1951.

58, 31. X. 1951; 4.



ISP (příhlásit)