Richard Dvořák

Narozen: v roce 1913

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

DVOŘÁK Richard

KSČ

65 /Západočeský/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Ministr financí od 20. 9. 1963

Odvolán z funkce ministra financí dne 20. 1. 1967

14, 5. 4. 1967; 8.

Rezignoval na funkci poslance NS 8. 8. 1968

26, 13. 9. 1968; 106.



ISP (příhlásit)