Ing. Jan Dostálek

Narozen: v roce 1883

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

DOSTÁLEK Jan, inž.

III. voleb. kraj

L

Volba verifikována 1, 12. XII. 1929; 3.

Slib vykonal 1, 12. XII. 1929; 8.

Jmenován ministrem veřejných prací 7. XII. 1929

1, 12. XII. 1929; 22.

Jmenován opětně ministrem veřejných prací 29. X. 1932.

211, 3. XI. 1932; 2.

Jmenován ministrem průmyslu, obchodu a živností 14. II. 1934.

315, 15. II. 1934; 3.



ISP (příhlásit)