Mgr. Milan Šťovíček

Mgr. Milan Šťovíček

Narozen: v roce 1958

Volební kraj: Ústecký
Zvolen na kandidátce: VV

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 29. 5. 2010 do 28.08.2013
  • Poslanecký klub Věci veřejné. Člen od 31. 5. 2010 do 6.11.2012
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Člen od 7. 7. 2010 do 16.12.2010
  • Organizační výbor. Člen od 7. 7. 2010 do 6.12.2011
  • Výbor pro životní prostředí. Člen od 7. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Ověřovatel výboru od 8. 7. 2010 do 16.12.2010
  • Výbor pro životní prostředí. Předseda od 9. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 22. 9. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro energetiku. Člen od 6. 10. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro ochranu přírody a krajiny. Člen od 18. 11. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Japonsko. Člen od 14. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Nezařazení. Člen od 6. 11. 2012 do 16.04.2013
  • Poslanecký klub TOP 09 a Starostové. Člen od 16. 4. 2013 do 28.08.2013
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)