Ladislav Šustr

Ladislav Šustr

Narozen: v roce 1944

Volební kraj: Jihomoravský
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Člen od 25. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Rozpočtový výbor. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro tělovýchovu. Člen od 16. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro kontrolu. Člen od 23. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro tělovýchovu. Místopředseda od 21. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Rozpočtový výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby. Člen od 24. 7. 2002 do 8.08.2002
  • Podvýbor pro tělovýchovu. Člen od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro kontrolu. Místopředseda od 25. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro kontrolu. Člen od 30. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro tělovýchovu. Místopředseda od 10. 10. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - BENELUX. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Finanční podvýbor. Člen od 12. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Vyšetřovací komise ve věci vyrovnání České republiky se společností Diag Human. Člen od 26. 6. 2003 do 31.03.2005
  • Rozpočtový výbor. Místopředseda od 30. 6. 2005 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 29.09.2009
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)