Mgr. Ing. Taťána Malá

Mgr. Ing. Taťána Malá

Narozena: v roce 1981

Volební kraj: Jihomoravský
Zvolena na kandidátce: ANO2011

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 21. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Poslanecký klub ANO 2011. Členka od 24. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Mandátový a imunitní výbor. Členka od 22. 11. 2017 do 27.06.2018
  • Ústavně právní výbor. Členka od 28. 11. 2017 do 27.06.2018
  • Mandátový a imunitní výbor. Místopředsedkyně od 28. 11. 2017 do 27.06.2018
  • Finanční podvýbor. Členka od 5. 12. 2017 do 27.06.2018
  • Finanční podvýbor. Předsedkyně od 5. 12. 2017 do 27.06.2018
  • Podvýbor pro sport. Členka od 11. 1. 2018 do 1.02.2018
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Úřadu pro zahraniční styky a informace. Členka od 19. 1. 2018 do 27.06.2018
  • Podvýbor pro problematiku exekucí, insolvencí a oddlužení. Členka od 14. 2. 2018 do 27.06.2018
  • Skupina ČR - Francie. Členka od 7. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Ruská federace. Členka od 7. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Spolková republika Německo. Členka od 7. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Ukrajina. Členka od 9. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Polsko. Členka od 21. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Slovensko. Členka od 21. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Členka od 10. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Čína. Členka od 11. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Vláda České republiky. Ministryně spravedlnosti od 27. 6. 2018 do 10.07.2018
  • Mandátový a imunitní výbor. Členka od 20. 9. 2018 do 21.10.2021
  • Ústavně právní výbor. Členka od 20. 9. 2018 do 21.10.2021
  • Mandátový a imunitní výbor. Místopředsedkyně od 25. 9. 2018 do 21.10.2021
  • Finanční podvýbor. Členka od 26. 9. 2018 do 21.10.2021
  • Finanční podvýbor. Předsedkyně od 26. 9. 2018 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro problematiku exekucí, insolvencí a oddlužení. Členka od 10. 10. 2018 do 21.10.2021
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Úřadu pro zahraniční styky a informace. Členka od 17. 4. 2019 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Bahrajnské království. Členka od 28. 11. 2019 do 21.10.2021
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů. Členka od 22. 1. 2021 do 21.10.2021
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 9. 10. 2021
  • Poslanecký klub ANO 2011. Členka od 12. 10. 2021
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)