Mgr. Jiří Mihola, Ph.D.

Mgr. Jiří Mihola, Ph.D.

Narozen: 1. 6. 1972

Volební kraj: Jihomoravský
Zvolen na kandidátce: KDU-ČSL

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 31. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Ověřovatel od 27. 11. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Člen od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Zahraniční výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Místopředseda od 5. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Ověřovatel výboru od 5. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro vědu a vysoké školy. Člen od 23. 1. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro vědu a vysoké školy. Předseda od 23. 1. 2014 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Předseda od 4. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Itálie. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Polsko. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Rakousko. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Spolková republika Německo. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 12. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Irsko. Člen od 12. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury. Člen od 18. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro předškolní a základní školství. Člen od 17. 4. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro střední a vyšší odborné školství. Člen od 17. 4. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Chorvatská republika. Člen od 28. 5. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro cestovní ruch. Člen od 15. 7. 2015 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro styky s krajany. Člen od 3. 9. 2015 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017
  • Poslanecký klub KDU-ČSL. Člen od 24. 10. 2017
  • Poslanecký klub KDU-ČSL. 1. místopředseda od 24. 10. 2017
  • Poslanecká sněmovna. Ověřovatel od 24. 11. 2017
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Člen od 28. 11. 2017
  • Zahraniční výbor. Člen od 28. 11. 2017
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Ověřovatel výboru od 29. 11. 2017
  • Zahraniční výbor. Ověřovatel výboru od 29. 11. 2017
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Místopředseda od 6. 12. 2017
  • Stálá delegace Parlamentu do Středoevropské iniciativy. Náhradník od 12. 12. 2017
  • Podvýbor pro dopravu. Člen od 13. 12. 2017
  • Podvýbor pro vědu a vysoké školy. Člen od 11. 1. 2018
  • Podvýbor pro mládež a volnočasové aktivity. Člen od 11. 1. 2018 do 20.02.2019
  • Podvýbor pro regionální školství. Člen od 11. 1. 2018 do 20.02.2019
  • Podvýbor pro vědu a vysoké školy. Místopředseda od 11. 1. 2018
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 17. 1. 2018 do 30.01.2019
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 7. 3. 2018 do 29.01.2019
  • Skupina ČR - Rakousko. Člen od 7. 3. 2018 do 29.01.2019
  • Skupina ČR - Spolková republika Německo. Člen od 7. 3. 2018 do 29.01.2019
  • Skupina ČR - Ukrajina. Člen od 9. 3. 2018 do 29.01.2019
  • Skupina ČR - Polsko. Člen od 21. 3. 2018 do 29.01.2019
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 10. 4. 2018 do 29.01.2019
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Člen od 10. 4. 2018 do 29.01.2019
  • Skupina ČR - Chorvatsko. Člen od 18. 4. 2018
  • Skupina ČR - Chorvatsko. Předseda od 18. 4. 2018
  • Podvýbor pro sport. Člen od 10. 10. 2018 do 6.02.2019
  • Činnosti

    Kontaktní informace

    Regionální kancelář:

    Vranovská 1570/61, 614 00  Brno

    Asistent:

    • Ing.Mgr. Šárka Hawerlandová
    • Jan Martínek
    • Aleš Strnad

    Místo ve Sněmovně

    Sedadlo č. 188


    ISP (příhlásit)