JUDr. Jan Chvojka

JUDr. Jan Chvojka

Narozen: v roce 1980

Volební kraj: Pardubický
Zvolen na kandidátce: ČSSD

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 29. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Místopředseda od 26. 11. 2013 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 28. 1. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Francie. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Itálie. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Ázerbájdžán. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Gruzie. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Maroko. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Člen od 12. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Etiopie. Člen od 30. 4. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Pákistán. Člen od 16. 7. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Rumunsko, Moldavská republika. Člen od 26. 11. 2014 do 26.10.2017
  • Vláda České republiky. Ministr od 1. 12. 2016 do 13.12.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 27. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Předseda od 27. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Člen od 15. 12. 2017 do 7.12.2018
  • Ústavně právní výbor. Člen od 15. 12. 2017 do 21.10.2021
  • Stálá komise pro kontrolu poskytnutí údajů z centrální evidence účtů. Člen od 15. 12. 2017 do 21.10.2021
  • Ústavně právní výbor. Místopředseda od 24. 1. 2018 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro justici a soudní samosprávu. Člen od 14. 2. 2018 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro problematiku exekucí, insolvencí a oddlužení. Člen od 14. 2. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 10. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Člen od 10. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Velká Británie. Člen od 13. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Thajské království. Člen od 16. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 26. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Člen od 28. 6. 2018 do 21.10.2021
  • Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny. Člen od 24. 10. 2018 do 21.10.2021
  • Výbor pro životní prostředí. Člen od 7. 12. 2018 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro ochranu přírody a krajiny. Člen od 6. 2. 2019 do 21.10.2021
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)