JUDr. Jan Chvojka

JUDr. Jan Chvojka

Narozen: v roce 1980

Volební kraj: Pardubický
Zvolen na kandidátce: ČSSD

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 29. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Místopředseda od 26. 11. 2013 do 26.10.2017
  • Mandátový a imunitní výbor. Člen od 27. 11. 2013 do 30.11.2016
  • Ústavně právní výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 30.11.2016
  • Volební výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 30.11.2016
  • Mandátový a imunitní výbor. Místopředseda od 4. 12. 2013 do 30.11.2016
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 28. 1. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Francie. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Itálie. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Ázerbájdžán. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Gruzie. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Maroko. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Gruzie. Předseda od 6. 2. 2014 do 13.02.2015
  • Skupina ČR - Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Člen od 12. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro justici a soudní samosprávu. Člen od 18. 3. 2014 do 30.11.2016
  • Podvýbor pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury. Člen od 18. 3. 2014 do 30.11.2016
  • Vyšetřovací komise k prověření způsobu vyšetřování kauzy Opencard. Člen od 25. 3. 2014 do 23.01.2015
  • Podvýbor pro pracovní legislativu, zaměstnanost a činnost Úřadu práce. Člen od 10. 4. 2014 do 27.11.2014
  • Skupina ČR - Etiopie. Člen od 30. 4. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Pákistán. Člen od 16. 7. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro lidská práva. Člen od 3. 9. 2014 do 30.11.2016
  • Finanční podvýbor. Člen od 31. 10. 2014 do 30.11.2016
  • Skupina ČR - Rumunsko, Moldavská republika. Člen od 26. 11. 2014 do 26.10.2017
  • Vláda České republiky. Ministr od 1. 12. 2016 do 13.12.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)