ThMgr. Svatopluk Karásek

ThMgr. Svatopluk Karásek

Narozen: v roce 1942
Zemřel: v roce 2020

Volební kraj: Hlavní město Praha
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Unie svobody-Demokratické unie. Člen od 18. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro obranu a bezpečnost. Člen od 16. 7. 2002 do 26.06.2003
  • Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví. Člen od 16. 7. 2002 do 16.12.2004
  • Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví. Místopředseda od 16. 7. 2002 do 16.12.2004
  • Stálá komise pro kontrolu použití operativní techniky Policie ČR. Člen od 24. 7. 2002 do 26.06.2003
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Náhradník od 6. 8. 2002 do 17.09.2002
  • Podvýbor pro etické otázky ve zdravotnictví a v sociální péči. Člen od 1. 10. 2002 do 22.06.2004
  • Podvýbor pro problematiku drog a toxikománie. Člen od 1. 10. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro etické otázky ve zdravotnictví a v sociální péči. Předseda od 1. 10. 2002 do 22.06.2004
  • Podvýbor pro problematiku drog a toxikománie. Místopředseda od 1. 10. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 13. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro problematiku migrace. Člen od 2. 12. 2002 do 22.07.2003
  • Podvýbor pro vězeňství. Člen od 2. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro problematiku migrace. Předseda od 2. 12. 2002 do 22.07.2003
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Vojenského obranného zpravodajství. Člen od 10. 12. 2002 do 26.06.2003
  • Stálá komise Poslanecké sněmovny pro sledování procesu zpřístupnění svazků vzniklých činností bývalé STB. Člen od 4. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Německo. Člen od 5. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Rakousko. Člen od 6. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Švýcarsko. Člen od 17. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Švýcarsko. Předseda od 17. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Vyšetřovací komise ve věci vyrovnání České republiky se společností Diag Human. Člen od 26. 6. 2003 do 31.03.2005
  • Podvýbor pro reformu důchodového systému a reformu nemocenského pojištění. Člen od 29. 9. 2004 do 15.06.2006
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)