Kontrolní výbor
Přijetí zahraničních návštěv

Japonsko Přijetí starosty města Kjóto (9. 8. 2016)
Dne 10.6. 2016 předseda kontrolního výboru Vladimír Koníček přijal starostu města Kjóto Daisaku Kadokawa s delegací. Setkání se uskutečnilo v rámci oslav 20. výročí partnerství mezi městy Praha a Kjóto.

Japonsko Přijetí velvyslance Japonska s chotí (8. 8. 2016)
Dne 1. 6. 2016 členové kontrolního výboru PS PČR v čele s místopředsedou Poslanecké sněmovny Janem Bartoškem a předsedou kontrolního výboru Vladimírem Koníčkem přijali velvyslance Japonska J.E. p. Tetsuo YAMAKAWU s chotí.

Japonsko Přijetí delegace výboru pro finanční a administrativní kontrolu Sněmovny reprezentantů Japonska (14. 10. 2015)

Dne 14. října 2015 členové kontrolního výboru PS PČR v čele s jeho předsedou Vladimírem Koníčkem přijali delegaci výboru pro finanční a administrativní kontrolu Sněmovny reprezentantů Japonska (The Comettee on Audit and Oversight of Administration of the House of Representatives of Japan) vedenou předsedou výboru Takashi Ishizeki.

Evropská unie Přijetí prezidenta Evropského účetního dvora členy kontrolního výboru PS PČR a členy výboru pro evropské záležitosti PS PČR (16. 6. 2015)
Dne 16. června 2015 se členové kontrolního výboru PS PČR v čele s jeho předsedou Vladimírem Koníčkem a členové výboru pro evropské záležitosti v čele s jeho předsedou Ondřejem Benešíkem setkali s prezidentem Evropského účetního dvora Vítorem Manuelem da Silvou Caldeirou.

Dánsko Přijetí delegace kontrolního výboru (Public Accounts Comittee) dánského Parlamentu (7. 5. 2015)
Dne 6. května 2015 kontrolní výbor PS PČR v čele s jeho předsedou Vladimírem Koníčkem přijal delegaci kontrolního výboru (Public Accounts Comittee) dánského Parlamentu vedenou předsedou výboru Pederem Larsenem a generální auditorkou Nejvyššího kontrolního úřadu (Supreme Audit Institution) Dánska Lone Strøm.

Nepál Přijetí delegace Komise pro vyšetřování zneužití pravomoci (CIAA) Nepálu (28. 11. 2014)
Dne 25. listopadu 2014 předseda kontrolního výboru Vladimír Koníček společně s předsedou zahraničního výboru Karlem Schwarzenbergem přijali nejvyššího komisaře Komise pro vyšetřování zneužití pravomoci (CIAA) Nepálu p. Lok Man Singh Karkiho.


Navigace sekce Kontrolní výborISP (příhlásit)