Kontrolní výbor
Zahraniční cesty

Indonésie Zahraniční pracovní cesta kontrolního výboru do Indonéské republiky (27. 7. 2017)
Zahraniční pracovní cesta kontrolního výboru do Indonéské republiky se uskutečnila ve dnech 18. – 22. 7. 2017. Delegace vedená místopředsedou PS Janem Bartoškemse setkala se členy Výboru XI. a Rozpočtového výboru Parlamentu Indonéské republiky.

Japonsko Zahraniční cesta kontrolního výboru do Japonska (8. 8. 2016)
Zahraniční cesta kontrolního výboru do Japonska se uskutečnila ve dnech 4. – 9. 4. 2016. Delegaci včele smístopředsedou Poslanecké sněmovny Janem Bartoškem a předsedou kontrolního výboru Vladimírem Koníčkem přijal předseda Sněmovny reprezentantů Tadamori Oshima.

Vietnam Zahraniční cesta výboru do Vietnamské socialistické republiky (7. 5. 2015)
Dne 20. dubna 2015 delegaci kontrolního výboru v čele s jeho předsedou Vladimírem Koníčkem přijalmístopředseda NS Huynh Ngoc Son a předseda finančního a rozpočtového výboruNS Phung Quoc Hien.

Portugalsko Zahraniční cesta kontrolního výboru do Portugalské republiky (1. 12. 2014)
se uskutečnila ve dnech 4. – 7. listopadu 2014. Delegace v čele s předsedou kontrolního výboru Vladimírem Koníčkem se setkala s předsedou a členy Výboru pro rozpočet, finance a veřejnou správu Parlamentu, předsedou Účetního soudního dvora, vrchní ředitelkou Vrchního ředitelství pro rozpočet Ministerstva financí a starostou města Évory.


Navigace sekce Kontrolní výborISP (příhlásit)