Mgr. Anna Čurdová

Mgr. Anna Čurdová

Narozena: v roce 1962

Volební kraj: Středočeský
Zvolena na kandidátce: ČSSD

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Členka od 21. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Volební komise Poslanecké sněmovny. Členka od 8. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro evropskou integraci. Členka od 16. 7. 2002 do 12.05.2004
  • Volební výbor. Členka od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Členka od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Místopředsedkyně od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Volební výbor. Ověřovatelka výboru od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti. Členka od 24. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Náhradník od 6. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro mládež. Členka od 19. 9. 2002 do 29.01.2003
  • Podvýbor pro vědu a vysoké školy. Členka od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Čína. Členka od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Rusko a Eurasie. Členka od 6. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Střední Amerika a Karibik. Členka od 29. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Střední Amerika a Karibik. Předseda od 29. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Výbor pro evropské záležitosti. Členka od 12. 5. 2004 do 24.09.2004
  • Výbor pro evropské záležitosti. Členka od 24. 9. 2004 do 15.06.2006
  • Výbor pro evropské záležitosti. Místopředsedkyně od 1. 10. 2004 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Členka od 5. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)