Ing. Dan Ťok

Ing. Dan Ťok

Narozen: 4. 3. 1959

Volební kraj: Karlovarský
Zvolen na kandidátce: ANO2011

Seznam činností

  • Vláda České republiky. Ministr dopravy od 4. 12. 2014 do 13.12.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017 do 15.04.2019
  • Poslanecký klub ANO 2011. Člen od 24. 10. 2017 do 15.04.2019
  • Vláda České republiky. Ministr dopravy od 13. 12. 2017 do 27.06.2018
  • Vláda České republiky. Ministr dopravy od 27. 6. 2018 do 30.04.2019
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)