Ing. Vlastimil Ostrý

Ing. Vlastimil Ostrý

Narozen: v roce 1966

Volební kraj: Jihomoravský
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Unie svobody-Demokratické unie. Člen od 18. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Volební komise Poslanecké sněmovny. Člen od 8. 7. 2002 do 24.09.2004
  • Volební komise Poslanecké sněmovny. Ověřovatel komise od 9. 7. 2002 do 24.09.2004
  • Poslanecký klub Unie svobody-Demokratické unie. Místopředseda od 9. 7. 2002 do 24.08.2004
  • Poslanecká sněmovna. Ověřovatel od 11. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Volební výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 24.09.2004
  • Rozpočtový výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Volební výbor. Místopředseda od 16. 7. 2002 do 24.09.2004
  • Stálá delegace Parlamentu do Meziparlamentní unie. Člen od 6. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro kontrolu. Člen od 30. 9. 2002 do 29.01.2004
  • Podvýbor pro síťová odvětví (energetika, telekomunikace, informační systémy a pošta). Člen od 25. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro obchod, ochranu spotřebitele a ochranu trhu. Člen od 27. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Austrálie a Nový Zéland. Člen od 18. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Kanada. Člen od 18. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Dozorčí rada Fondu národního majetku České republiky. Člen od 5. 3. 2003 do 1.01.2006
  • Skupina ČR - Střední Amerika a Karibik. Člen od 29. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Unie svobody-Demokratické unie. Předseda od 24. 8. 2004 do 15.06.2006
  • Organizační výbor. Člen od 24. 9. 2004 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro státní aktiva a pasiva a činnost Finančně analytického útvaru. Člen od 9. 3. 2005 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro přípravu novely jednacího řádu. Člen od 21. 4. 2005 do 15.06.2006
  • Vyšetřovací komise Poslanecké sněmovny k prošetření hospodaření Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky. Člen od 9. 12. 2005 do 15.06.2006
  • Správní rada VZP. Člen od 9. 5. 2006 do 9.05.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)