PhDr. Lubomír Zaorálek

PhDr. Lubomír Zaorálek

Narozen: v roce 1956

Volební kraj: Moravskoslezský
Zvolen na kandidátce: ČSSD

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 29. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Vláda České republiky. Ministr zahraničních věcí od 29. 1. 2014 do 13.12.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 27. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Zahraniční výbor. Člen od 15. 12. 2017 do 27.08.2019
  • Vyšetřovací komise k OKD. Člen od 15. 12. 2017 do 27.08.2019
  • Zahraniční výbor. Předseda od 15. 12. 2017 do 27.08.2019
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Člen od 28. 6. 2018 do 27.08.2019
  • Skupina ČR - Libanon. Člen od 17. 4. 2019 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Libanon. Předseda od 17. 4. 2019 do 21.10.2021
  • Vláda České republiky. Ministr kultury od 27. 8. 2019 do 17.12.2021
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)