PhDr. Stanislav Volák

PhDr. Stanislav Volák

Narozen: v roce 1947

Volební kraj: Západočeský
Zvolen na kandidátce: ODS

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 6. 6. 1992 do 6.06.1996
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Člen od 6. 6. 1992 do 6.06.1996
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 6. 6. 1992 do 6.06.1996
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Místopředseda od 6. 6. 1992 do 6.06.1996
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 1. 6. 1996 do 19.06.1998
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 11. 6. 1996 do 19.01.1998
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Místopředseda od 11. 6. 1996 do 15.07.1996
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Člen od 2. 7. 1996 do 2.12.1997
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Místopředseda od 4. 7. 1996 do 2.12.1997
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Místopředseda od 10. 6. 1997 do 19.01.1998
  • Organizační výbor. Člen od 1. 7. 1997 do 2.12.1997
  • Vláda České republiky. Člen od 8. 11. 1997 do 1.01.1998
  • Vláda České republiky. Ministr práce a sociálních věcí od 2. 1. 1998 do 21.07.1998
  • Poslanecký klub Unie svobody. Člen od 20. 1. 1998 do 19.06.1998
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)