Zahraniční výbor
Zahraniční aktivity

Zahraniční cesty

Kuvajt Stát Kuvajt (19. 5. 2013)
Ve dnech 19. - 23. května t.r. delegace zahraničního výboru, vedená předsedou Ing. Davidem Vodrážkou, navštívila Stát Kuvajt na doporučení Ministerstva zahraničních věcí ČR za účelem podpory ekonomické spolupráce mezi oběma zeměmi.

Irsko Dublin (CFSP/CSDP) (26. 3. 2013)
Ve dnech 24. - 26. března 2013 se předseda zahraničního výboru Ing. David Vodrážka účastnil meziparlamentního setkání předsedů zahraničních výborů a výborů pro obranu a bezpečnost států EU, které se konalo v Dublinu u příležitosti irského předsednictvív RaděEU.

Norsko Norsko (8. 10. 2012)
Ve dnech 8. - 10. října 2012 navštívila delegace zahraničního výboru PS PČR Norské království za účelem jednání se zahraničním a obranným výborem norského parlamentu a s představiteli Ministerstva zahraničních věcí a Ministerstva obrany Norska.

Kypr Nikósie - COFACC (12. 9. 2012)
Ve dnech 9. - 11. září t.r. se předseda zahraničního výboru David Vodrážka zúčastnil meziparlamentníhosetkání předsedů zahraničních výborů, které se konalo na Kypru.

Belgie Brusel NATO (3. 6. 2012)
Ve dnech 3. - 4. června t. r. bylizástupci zahraničního výboru pozváni k návštěvě sídla NATO v Bruselu, kde se setkali s generálním tajemníkem NATO Andersem F. Rasmussenem.

další

Přijetí zahraničních návštěv

Gruzie Přijetí státního ministra pro evropskou a euroatlantickou integraci Gruzie (12. 6. 2013)
Dne 12. června t.r. se místopředsedové zahraničního výboru posl. Andrýsová, Böhnisch a Konečná přijali státníhoministra pro evropskou a euroatlantickou integraci Gruzie p. Alexe Petriashviliho, který přijel v náhradním termínu na oficiální návštěvu České republiky.

Jihoafrická republika Přijetí náměstka ministra zahraničních věcí Jihoafrické republiky (15. 5. 2013)
Dne 15. května t.r. členové zahraničníhovýboru přijímali náměstka ministra zahraničních věcí Jihoafrické republiky p. Mariuse Fransmana.

Maďarsko Přijetí delegace zahraničního výboru maďarského parlamentu (9. 5. 2013)
Dne 9. května t.r. místopředseda zahraničního výboru Ing. David Šeich přijímal delegaci zahraničního výboru maďarského parlamentu vedenou jeho předsedou Mihály Ballou.

Singapur Přijetí nerezidentního velvyslance Singapuru J.E. p. Tan Soo Khoona (2. 5. 2013)
Dne 2. května t.r.místopředsedkyně zahraničního výboru Ing. Lenka Andrýsovápřijímala nerezidentního velvyslance Singapuru pro Českou republiku se sídlem v Tanglinu v Singapuru J. E. p. Tan Soo Khoona, který byl na pracovní návštěvě České republiky.

Gruzie Přijetí státního tajemníka pro evropskou a euroatlantickou integraci Gruzie (26. 4. 2013)
Dne 26. dubna t.r. bylo na žádost velvyslanectví Gruzie zrušeno plánované přijetí státního tajemníka pro evropskou a euroatlantickou integraci Gruzie p. Alexe Petriashviliho.

další


Navigace sekce Zahraniční výborISP (příhlásit)