Mgr. Radek Vondráček

Mgr. Radek Vondráček

Narozen: v roce 1973

Volební kraj: Zlínský
Zvolen na kandidátce: ANO2011

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub ANO 2011. Člen od 30. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Mandátový a imunitní výbor. Člen od 27. 11. 2013 do 11.01.2017
  • Ústavně právní výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 11.01.2017
  • Ústavně právní výbor. Místopředseda od 5. 12. 2013 do 11.01.2017
  • Organizační výbor. Člen od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - státy Středního východu (Kuvajt, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Jordánsko, Sýrie, Jemen, Libanon, Irák, Palestina). Člen od 18. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro justici a soudní samosprávu. Člen od 18. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro justici a soudní samosprávu. Předseda od 18. 3. 2014 do 10.03.2015
  • Vyšetřovací komise k prověření způsobu vyšetřování kauzy Opencard. Člen od 25. 3. 2014 do 23.01.2015
  • Vyšetřovací komise k prověření způsobu vyšetřování kauzy Opencard. Ověřovatel komise od 4. 4. 2014 do 23.01.2015
  • Poslanecký klub ANO 2011. Místopředseda od 1. 10. 2014 do 26.10.2017
  • Finanční podvýbor. Člen od 31. 10. 2014 do 22.04.2015
  • Skupina ČR - Estonsko. Člen od 2. 12. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Itálie. Člen od 2. 12. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Litva. Člen od 2. 12. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Lotyšsko. Člen od 2. 12. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Člen od 2. 12. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury. Člen od 6. 5. 2015 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Místopředseda od 11. 1. 2017 do 26.10.2017
  • Organizační výbor. Místopředseda od 11. 1. 2017 do 26.10.2017
  • Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny. Člen od 18. 1. 2017 do 26.10.2017
  • Vyšetřovací komise k prověření, zda nedocházelo k protiprávnímu jednání v souvislosti s možným neoprávněným získáváním spisů orgánů činných v trestním řízení nebo informací z těchto spisů a zda informace takto získané nebyly zneužívány k ovlivňování politické soutěže nebo destabilizaci demokratického právního státu. Člen od 7. 6. 2017 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017
  • Poslanecký klub ANO 2011. Člen od 24. 10. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)