Ing. Jaroslav Lobkowicz

Ing. Jaroslav Lobkowicz

Narozen: v roce 1942

Volební kraj: Plzeňský
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Člen od 25. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro evropskou integraci. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Zemědělský výbor. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro evropskou integraci. Ověřovatel výboru od 23. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Zemědělský výbor. Ověřovatel výboru od 23. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro národnostní menšiny. Člen od 8. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro evropskou integraci. Člen od 16. 7. 2002 do 12.05.2004
  • Petiční výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Petiční výbor. Místopředseda od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Člen od 6. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Francie. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro regionální a přeshraniční spolupráci. Člen od 12. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Německo. Člen od 5. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Evropský parlament. Pozorovatel od 18. 4. 2003 do 30.04.2004
  • Evropský parlament. Poslanec od 1. 5. 2004 do 20.07.2004
  • Výbor pro evropské záležitosti. Člen od 12. 5. 2004 do 24.09.2004
  • Výbor pro evropské záležitosti. Člen od 24. 9. 2004 do 15.06.2006
  • Výbor pro evropské záležitosti. Ověřovatel výboru od 1. 10. 2004 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro národnostní menšiny. Místopředseda od 25. 11. 2004 do 15.06.2006
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)