JUDr. Vlasta Parkanová

JUDr. Vlasta Parkanová

Narozena: v roce 1951

Volební kraj: Středočeský
Zvolena na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Členka od 25. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Ústavně právní výbor. Členka od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Ústavně právní výbor. Místopředsedkyně od 23. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro vězeňství. Členka od 30. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Stálá delegace Parlamentu pro spolupráci s Evropským parlamentem. Členka od 16. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Volební výbor. Členka od 1. 3. 2001 do 20.06.2002
  • Stálá komise pro sdělovací prostředky. Členka od 22. 5. 2001 do 20.06.2002
  • Stálá delegace Parlamentu do Meziparlamentní unie. Členka od 13. 12. 2001 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Členka od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro obranu a bezpečnost. Členka od 16. 7. 2002 do 26.07.2003
  • Výbor pro obranu a bezpečnost. Místopředsedkyně od 16. 7. 2002 do 26.06.2003
  • Stálá komise pro kontrolu použití operativní techniky Policie ČR. Členka od 24. 7. 2002 do 8.08.2002
  • Stálá komise pro sdělovací prostředky. Členka od 24. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Členka od 6. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Vojenského obranného zpravodajství. Členka od 8. 8. 2002 do 26.06.2003
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Vedoucí delegace od 8. 8. 2002 do 31.10.2003
  • Podvýbor pro vězeňství. Členka od 2. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro justici. Členka od 12. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Ústavně právní výbor. Členka od 26. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Dočasná komise pro otázky Ústavy České republiky. Členka od 26. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Ústavně právní výbor. Předsedkyně od 26. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)