Jan Ruml

Jan Ruml

Narozen: v roce 1953

Volební kraj: Západočeský
Zvolen na kandidátce: ODS

Seznam činností

  • Vláda České republiky. Člen od 1. 1. 1993 do 3.07.1996
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 1. 6. 1996 do 19.06.1998
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 11. 6. 1996 do 19.01.1998
  • Vláda České republiky. Člen od 4. 7. 1996 do 7.11.1997
  • Poslanecký klub Unie svobody. Člen od 20. 1. 1998 do 19.06.1998
  • Poslanecký klub Unie svobody. Předseda od 20. 1. 1998 do 10.03.1998
  • Petiční výbor. Člen od 10. 2. 1998 do 19.06.1998
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)