Mgr. Zdeňka Horníková

Mgr. Zdeňka Horníková

Narozena: v roce 1952

Volební kraj: Královéhradecký
Zvolena na kandidátce: ODS

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Členka od 25. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí. Členka od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro bytovou politiku. Členka od 17. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro regionální rozvoj. Členka od 17. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro regionální rozvoj. Předsedkyně od 17. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro tělovýchovu. Členka od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Skandinávské státy. Členka od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Velká Británie. Členka od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Slovensko. Členka od 5. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro lesní a vodní hospodářství. Členka od 9. 3. 2005 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Členka od 8. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Členka od 12. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Místopředsedkyně od 13. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Místopředsedkyně od 26. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Dozorčí rada Státního fondu podpory investic. Členka od 8. 11. 2006 do 8.11.2010
  • Podvýbor pro bytovou politiku. Členka od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro regionální rozvoj a využívání fondů EU. Členka od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 29. 5. 2010 do 11.04.2013
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Členka od 30. 5. 2010 do 11.04.2013
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)