Ing. Ladislav Šincl

Ing. Ladislav Šincl

Narozen: v roce 1965

Volební kraj: Moravskoslezský
Zvolen na kandidátce: ČSSD

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 1.07.2017
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 29. 10. 2013 do 1.07.2017
  • Rozpočtový výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 1.07.2017
  • Výbor pro životní prostředí. Člen od 4. 12. 2013 do 1.07.2017
  • Rozpočtový výbor. Místopředseda od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě. Člen od 12. 12. 2013 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 21. 1. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Francie. Člen od 5. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Korejská republika. Člen od 5. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Kuba. Člen od 5. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Polsko. Člen od 5. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Rakousko. Člen od 5. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Ruská federace. Člen od 5. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Slovenská republika. Člen od 5. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Ázerbájdžán. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Bulharsko. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Čínská lidová republika. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Gruzie. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Kanada. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Maroko. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Mongolsko. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Pákistán. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Řecko, Kypr. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Srbská republika. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - státy Střední Asie (Kazachstán, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán). Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Ukrajina. Člen od 6. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - státy Středního východu (Kuvajt, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Jordánsko, Sýrie, Jemen, Libanon, Irák, Palestina). Člen od 7. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Irsko. Člen od 12. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Maďarsko. Člen od 12. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Venezuela. Člen od 13. 2. 2014 do 13.02.2014
  • Skupina ČR - Jihoafrická republika. Člen od 13. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - státy severní Afriky (Alžírsko, Egypt, Libye, Tunisko). Člen od 13. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Turecká republika. Člen od 13. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Vietnam. Člen od 13. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Podvýbor pro bankovnictví, pojišťovnictví a finanční trhy. Člen od 26. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Podvýbor pro daně, cla a loterie. Člen od 26. 2. 2014 do 1.07.2017
  • Podvýbor pro financování péče o životní prostředí. Člen od 9. 4. 2014 do 3.06.2015
  • Podvýbor pro pracovní legislativu, zaměstnanost a činnost Úřadu práce. Člen od 10. 4. 2014 do 4.03.2015
  • Podvýbor pro sociálně pojistné systémy a důchodovou reformu. Člen od 10. 4. 2014 do 18.03.2015
  • Podvýbor pro financování péče o životní prostředí. Místopředseda od 15. 4. 2014 do 28.04.2015
  • Skupina ČR - Etiopie. Člen od 30. 4. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Bělorusko. Člen od 11. 12. 2014 do 1.07.2017
  • Skupina ČR - Spojené státy Mexické. Člen od 12. 12. 2014 do 1.07.2017
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Finančního analytického úřadu. Člen od 7. 10. 2015 do 1.07.2017
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Finančního analytického úřadu. Místopředseda od 6. 11. 2015 do 1.07.2017
  • Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Člen od 26. 4. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)