(13.00 hodin)
(pokračuje Okamura)

Máme 12.59. Na základě žádosti paní poslankyně Němcové využiji tento čas k tomu, abych přečetl, kteří členové vlády budou odpoledne omluveni z hlediska interpelací, takže vyhovím této žádosti.

Pan premiér Andrej Babiš a poslanec je omluven do 14.30 z pracovních důvodů. Jestli tomu rozumím dobře, tak je přítomen na interpelace, které začínají ve 14.30. Paní ministryně Jana Maláčová je omluvena do 14.30 z pracovních důvodů, takže by měla být přítomna. Pan ministr Metnar je omluven z pracovních důvodů, nicméně nemá specifikovaný čas - takže nebudete odpoledne. Chápu to dobře? Budete odpoledne? Ano, budete odpoledne. Paní ministryně Marta Nováková je omluvena z odpoledního jednání z pracovních důvodů. Pan ministr Robert Plaga je omluven, mám pouze z pracovních důvodů napsáno, takže nevím, zřejmě na celý den. Pan ministr Antonín Staněk zahraniční cesta, pan ministr Dan Ťok je omluven od 12 hodin z pracovních důvodů a pan ministr Toman je omluven ze zdravotních důvodů. Pan ministr Miroslav Toman je omluven ze zdravotních důvodů, nemám specifikovaný čas.

Tímto jednání teď přerušuji, přeji dobrou chuť a jednání bude pokračovat ústními interpelacemi ve 14.30 hodin.

(Po chvíli.) A ještě pro přítomné poslance, omluvena je také paní ministryně Schillerová z důvodu zahraniční pracovní cesty dneska, jsem tady našel. Také tady mám omluveného pana ministra Adama Vojtěcha na zvláštním papíru, ale pouze z dopoledního jednání z důvodu neodkladných záležitostí. Odpoledne by měl být. Tak to je všechno. ***

 

(Jednání přerušeno v 13.02 hodin.)
Přihlásit/registrovat se do ISP