118. schůze, 141. hlasování, 17. září 2021, 09:53
Novela z. o dráhách - EU
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 129).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 7 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 60 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Jan Jakob
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Miloslava Rutová
- N Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- N Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
(žádost o opravu záznamu) - Z Karel Schwarzenberg
- 0 Olga Sommerová
- N Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- N Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Jaroslav Vymazal
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 9)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Lukáš Vágner
- Z Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 9 | 1 | 5 | 10 |
Jihočeský | 13 | 0 | 5 | 0 | 4 | 4 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 7 | 0 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 6 | 1 | 7 | 6 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 9 | 0 | 5 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 1 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 0 | 3 | 3 |
Vysočina | 10 | 1 | 6 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 10 | 0 | 4 | 9 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 3 | 0 | 5 | 4 |
Celkem | 200 | 7 | 82 | 5 | 46 | 60 |