JUDr. Samuel Belluš

Narozen: v roce 1916

Seznam činností

Ústavodárné Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

BELLUŠ Samuel, JUDr.

(SSO)

Slib vykonal 1, 18. VI. 1946; 4.

Volba verifikována 83, 25. XI. 1947; 3.

Byl členem výb. bezp., inform., inkompat., práv., stál. (náhr.), úst.-práv. a úst.

Řeč v rozpravě:

o prohlášení min. zahr. věcí J. Masaryka z 20. III. 1947 o zahraniční situaci.

43, 21. III. 1947; 15.

o státním rozpočtu pro rok 1948 (t. 908), skup. polit., a o prohlášení min. financí dr Dolanského z 30. X. 1947.

85, 11. XII. 1947; 77.



ISP (příhlásit)