JUDr. prof Jan Bartuška

Narozen: v roce 1908
Zemřel: v roce 1970

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

BARTUŠKA Jan, JUDr.

KSČ

17. (Praha-město)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 10.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954.

Jmenován ministrem spravedlnosti 12. XII. 1954.

1, 13. XII. 1954; 7.

Zproštěn funkce ministra spravedlnosti 16. VI. 1956 a jmenován generálním prokurátorem.

11, 30. VII. 1956; 4.

Řeč v rozpravě:

o zákonu o prokuratuře (t. 101).

15, 19. XII. 1956; 44.



ISP (příhlásit)