Božena Machačová-Dostálová

Narozena: v roce 1903
Zemřela: v roce 1973

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

MACHAČOVÁ-DOSTÁLOVÁ Božena

KSČ

45. (Praha-venkov)

Slib vykonala 1, 13. XII. 1954; 10.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Jmenována ministryní výkupu 12. XII. 1954.

1, 13. XII. 1954; 7.

Zproštěna úřadu ministryně výkupu 16. VI. 1956 a jmenována ministryní spotřebního průmyslu.

11, 30. VII. 1956; 4.



ISP (příhlásit)