Oleg Homola

Narozen: v roce 1921

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

HOMOLA Oleg

KSČ

51. (Praha-venkov)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 13.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Výb. kult.

Rada poslanců od 19. 3. 1957.

Zpravodajem:

kult. a úst práv. výb. zpr. t. 12

(vlád. nař. ze dne 19. X. 1954 č. 55 Sb., o chráněné oblasti Pražského hradu).

5, 23. III. 1955; 13.

kult. výb. zpr. t. 188

[zákon o divadelní činnosti (divadelní zákon)].

20, 31. X. 1957; 52.

kult. výb. zpr. t. 367

(zákon o zrušení daně z představení).

35, 18. XII. 1959; 47.

Řeč v rozpravě:

o zákonu o estrádách, artistických produkcích a lidové zábavě (t. 207).

23, 19. XII. 1957; 75.



ISP (příhlásit)