doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D.

doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D.

Narozen: v roce 1966

Volební kraj: Olomoucký
Zvolen na kandidátce: ČSSD

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 27. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Člen od 28. 11. 2017 do 27.06.2018
  • Zemědělský výbor. Člen od 28. 11. 2017 do 27.06.2018
  • Zemědělský výbor. Ověřovatel výboru od 29. 11. 2017 do 27.06.2018
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Místopředseda od 6. 12. 2017 do 27.06.2018
  • Stálá komise pro kontrolu použití odposlechu a záznamu telekomunikačního provozu, použití sledování osob a věcí a rušení provozu elektronických komunikací. Člen od 12. 12. 2017 do 27.06.2018
  • Podvýbor pro mládež a volnočasové aktivity. Člen od 11. 1. 2018 do 27.06.2018
  • Podvýbor pro regionální školství. Člen od 11. 1. 2018 do 27.06.2018
  • Podvýbor pro sport. Člen od 11. 1. 2018 do 27.06.2018
  • Podvýbor pro vědu a vysoké školy. Člen od 11. 1. 2018 do 27.06.2018
  • Podvýbor pro regionální školství. Předseda od 11. 1. 2018 do 27.06.2018
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 17. 1. 2018 do 27.06.2018
  • Podvýbor pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství. Člen od 13. 2. 2018 do 27.06.2018
  • Skupina ČR - Severské státy. Člen od 6. 3. 2018 do 16.04.2021
  • Skupina ČR - Rakousko. Člen od 7. 3. 2018 do 16.04.2021
  • Skupina ČR - Spolková republika Německo. Člen od 7. 3. 2018 do 16.04.2021
  • Skupina ČR - Francie. Člen od 7. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Francie. Předseda od 7. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Švýcarsko. Člen od 9. 3. 2018 do 23.10.2019
  • Podvýbor pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství. Místopředseda od 14. 3. 2018 do 27.06.2018
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Člen od 10. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Čína. Člen od 11. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Thajské království. Člen od 16. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Thajské království. Předseda od 16. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Vláda České republiky. Ministr kultury od 27. 6. 2018 do 31.07.2019
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Člen od 25. 9. 2019 do 11.03.2020
  • Zemědělský výbor. Člen od 25. 9. 2019 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro heraldiku a vexilologii. Člen od 2. 10. 2019 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro kulturu. Člen od 2. 10. 2019 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství. Člen od 15. 10. 2019 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Portugalsko. Člen od 23. 10. 2019 do 21.10.2021
  • Výbor pro obranu. Člen od 11. 3. 2020 do 21.10.2021
  • Výbor pro obranu. Místopředseda od 7. 4. 2020 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro válečné veterány. Člen od 24. 6. 2020 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Katar. Člen od 16. 4. 2021 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Kuvajt. Člen od 16. 4. 2021 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Saudská Arábie. Člen od 16. 4. 2021 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Spojené arabské emiráty. Člen od 16. 4. 2021 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Bahrajnské království. Člen od 22. 4. 2021 do 21.10.2021
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)