Ing. Radka Maxová

Ing. Radka Maxová

Narozena: 2. 12. 1968

Volební kraj: Jihočeský
Zvolena na kandidátce: ANO2011

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub ANO 2011. Členka od 30. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Kontrolní výbor. Členka od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro sociální politiku. Členka od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro sociální politiku. Místopředsedkyně od 5. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Stálá komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny. Členka od 12. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Stálá delegace Parlamentu do Meziparlamentní unie. Členka od 12. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Stálá komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny. Předsedkyně od 19. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Korejská republika. Členka od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Korejská republika. Předseda od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Severské státy (Švédsko, Finsko, Norsko, Dánsko, Island). Členka od 7. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - státy Jižní Ameriky (Argentina, Bolívie, Ekvádor, Kolumbie, Peru, Paraguay, Uruguay). Členka od 7. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - státy Středního východu (Kuvajt, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Jordánsko, Sýrie, Jemen, Libanon, Irák, Palestina). Členka od 7. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Severské státy (Švédsko, Finsko, Norsko, Dánsko, Island). Předseda od 7. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Brazílie. Členka od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Chile. Členka od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Japonsko. Členka od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Brazílie. Předseda od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Chile. Předseda od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro potravinářství, veterinární činnost a živočišnou výrobu. Členka od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub ANO 2011. Místopředsedkyně od 1. 10. 2014 do 26.10.2017
  • Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny. Členka od 11. 3. 2015 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Mongolsko. Členka od 6. 10. 2015 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Frankofonie. Členka od 9. 12. 2015 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 21. 10. 2017 do 2.07.2019
  • Poslanecký klub ANO 2011. Členka od 24. 10. 2017 do 2.07.2019
  • Kontrolní výbor. Členka od 28. 11. 2017 do 30.01.2019
  • Organizační výbor. Členka od 28. 11. 2017 do 2.07.2019
  • Výbor pro sociální politiku. Členka od 28. 11. 2017 do 2.07.2019
  • Kontrolní výbor. Ověřovatelka výboru od 29. 11. 2017 do 30.01.2019
  • Výbor pro sociální politiku. Předsedkyně od 29. 11. 2017 do 2.07.2019
  • Stálá komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny. Členka od 12. 12. 2017 do 28.06.2018
  • Stálá delegace Parlamentu do Meziparlamentní unie. Členka od 12. 12. 2017 do 2.07.2019
  • Skupina ČR - Estonsko. Členka od 7. 3. 2018 do 2.07.2019
  • Skupina ČR - Rakousko. Členka od 7. 3. 2018 do 2.07.2019
  • Skupina ČR - Spolková republika Německo. Členka od 7. 3. 2018 do 2.07.2019
  • Skupina ČR - Chile. Členka od 11. 4. 2018 do 2.07.2019
  • Skupina ČR - Chile. Předseda od 11. 4. 2018 do 2.07.2019
  • Skupina ČR - státy Jižní Ameriky. Členka od 18. 4. 2018 do 2.07.2019
  • Skupina ČR - státy Jižní Ameriky. Předseda od 18. 4. 2018 do 2.07.2019
  • Skupina ČR - Kuvajt. Členka od 22. 5. 2018 do 2.07.2019
  • Skupina ČR - Tunisko. Členka od 25. 5. 2018 do 2.07.2019
  • Evropsky parlament. Členka od 2. 7. 2019
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)