MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

Narozen: v roce 1976

Volební kraj: Královéhradecký
Zvolen na kandidátce: KDU-ČSL

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Křesanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 31. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Křesanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Předseda od 31. 10. 2013 do 3.12.2013
  • Organizační výbor. Člen od 27. 11. 2013 do 29.01.2014
  • Poslanecká sněmovna. Místopředseda od 27. 11. 2013 do 29.01.2014
  • Organizační výbor. Místopředseda od 27. 11. 2013 do 29.01.2014
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 19. 12. 2013 do 29.01.2014
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Předseda od 19. 12. 2013 do 29.01.2014
  • Vláda České republiky. Místopředseda vlády od 29. 1. 2014 do 13.12.2017
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Severské státy (Švédsko, Finsko, Norsko, Dánsko, Island). Člen od 7. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Republika Slovinsko. Člen od 12. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017
  • Poslanecký klub KDU-ČSL. Člen od 24. 10. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)