Mgr. Stanislav Huml

Mgr. Stanislav Huml

Narozen: v roce 1955

Volební kraj: Středočeský
Zvolen na kandidátce: VV

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 29. 5. 2010 do 28.08.2013
  • Poslanecký klub Věci veřejné. Člen od 31. 5. 2010 do 7.04.2011
  • Výbor pro obranu a bezpečnost. Člen od 7. 7. 2010 do 6.12.2011
  • Hospodářský výbor. Člen od 7. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Hospodářský výbor. 7. místopředseda od 8. 7. 2010 do 8.12.2011
  • Podvýbor pro dopravu. Člen od 6. 10. 2010 do 28.08.2013
  • Nezařazení. Člen od 7. 4. 2011 do 17.01.2012
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 17. 1. 2012 do 28.08.2013
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů. Člen od 9. 11. 2012 do 28.08.2013
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)