MUDr. Vladimír Říha

MUDr. Vladimír Říha

Narozen: v roce 1949

Volební kraj: Hlavní město Praha
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Ověřovatel od 11. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Ústavně právní výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Ústavně právní výbor. Ověřovatel výboru od 17. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti. Člen od 24. 7. 2002 do 26.06.2003
  • Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti. Místopředseda od 24. 7. 2002 do 26.06.2003
  • Podvýbor pro integrovaný záchranný systém. Člen od 2. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Itálie. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Pobaltské státy. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro problematiku drog a toxikománie. Člen od 16. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Irsko. Člen od 17. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Irsko. Předseda od 17. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 5. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Rusko a Eurasie. Člen od 6. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Vyšetřovací komise pro zjištění skutečností v souvislosti s arbitrážním řízením ve věci CME versus Česká republika. Člen od 28. 5. 2003 do 28.02.2005
  • Finanční podvýbor. Člen od 12. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Finanční podvýbor. Místopředseda od 12. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví. Člen od 26. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny. Člen od 4. 11. 2004 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro koncepci zdravotnictví, lékovou politiku, úhradu zdravotní péče a pro zdravotnickou informatiku. Člen od 10. 11. 2004 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro koncepci zdravotnictví, lékovou politiku, úhradu zdravotní péče a pro zdravotnickou informatiku. Předseda od 10. 11. 2004 do 15.06.2006
  • Správní rada VZP. Člen od 28. 6. 2005 do 30.04.2006
  • Správní rada VZP. Člen od 9. 5. 2006 do 9.05.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)