Ing. Pavel Hojda

Ing. Pavel Hojda

Narozen: v roce 1952

Volební kraj: Karlovarský
Zvolen na kandidátce: KSČM

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy. Člen od 8. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Volební komise. Člen od 27. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Hospodářský výbor. Člen od 12. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Hospodářský výbor. Místopředseda od 13. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Stálá delegace Parlamentu do Shromáždění Západoevropské unie. Člen od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Volební výbor. Člen od 6. 12. 2006 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Vietnam. Člen od 31. 1. 2007 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro vědu, výzkum, letectví a kosmonautiku. Člen od 7. 2. 2007 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro vědu, výzkum, letectví a kosmonautiku. Předseda od 7. 2. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Německo. Člen od 1. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Dozorčí rada Státního fondu dopravní infrastruktury. Člen od 21. 3. 2007 do 21.03.2011
  • Skupina ČR - Řecko. Člen od 21. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 29. 5. 2010 do 28.08.2013
  • Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy. Člen od 2. 6. 2010 do 28.08.2013
  • Volební komise. Člen od 22. 6. 2010 do 28.08.2013
  • Hospodářský výbor. Člen od 7. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Hospodářský výbor. 6. místopředseda od 8. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě. Člen od 9. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro vědu, výzkum, letectví a kosmonautiku. Člen od 9. 9. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro vědu, výzkum, letectví a kosmonautiku. Předseda od 9. 9. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro podnikatelské prostředí. Člen od 6. 10. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Ruská federace. Člen od 9. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 9. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Kypr. Člen od 10. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Spolková republika Německo. Člen od 10. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Vietnam. Člen od 16. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Dozorčí rada Státního fondu dopravní infrastruktury. Člen od 8. 6. 2011 do 7.05.2014
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)