Ing. Pavel Hojda

Ing. Pavel Hojda

Narozen: v roce 1952

Volební kraj: Karlovarský
Zvolen na kandidátce: KSČM

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy. Člen od 23. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Hospodářský výbor. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro průmysl a stavebnictví. Člen od 7. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - ASEAN. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Rakousko. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Kuba. Člen od 5. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Německo. Člen od 5. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Ruská federace. Člen od 5. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Řecko. Člen od 5. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Mongolsko. Člen od 10. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Portugalsko. Člen od 10. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Rumunsko. Člen od 10. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Velká Británie. Člen od 10. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Švýcarsko. Člen od 11. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Španělsko. Člen od 1. 4. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Finsko. Člen od 12. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Maďarsko. Člen od 20. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Maroko. Člen od 20. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Albánie. Člen od 21. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 30. 6. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Vietnam. Člen od 30. 6. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Jugoslávie. Člen od 1. 7. 1999 do 20.06.2002
  • Stálá komise pro bankovnictví. Člen od 10. 7. 2000 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Volební komise Poslanecké sněmovny. Člen od 8. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Volební komise Poslanecké sněmovny. Předseda od 9. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Hospodářský výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro dopravu a výstavbu dopravní infrastruktury. Člen od 25. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Dozorčí rada Státního fondu dopravní infrastruktury. Člen od 5. 3. 2003 do 5.03.2007
  • Skupina ČR - Německo. Člen od 5. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 5. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Rusko a Eurasie. Člen od 6. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro letectví a kosmonautiku. Člen od 26. 1. 2005 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro letectví a kosmonautiku. Předseda od 26. 1. 2005 do 15.06.2006
  • Vyšetřovací komise Poslanecké sněmovny pro zjištění role vlády, privátních firem a dalších subjektů v procesu restrukturalizace a privatizace chemického průmyslu. Člen od 14. 10. 2005 do 15.06.2006
  • Vyšetřovací komise Poslanecké sněmovny pro zjištění role vlády, privátních firem a dalších subjektů v procesu restrukturalizace a privatizace chemického průmyslu. Předseda od 19. 10. 2005 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy. Člen od 8. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)