Ing. Petr Bendl

Ing. Petr Bendl

Narozen: v roce 1966

Volební kraj: Středočeský
Zvolen na kandidátce: ODS

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 30. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Zemědělský výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Ruská federace. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Čínská lidová republika. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Dozorčí rada VZP. Člen od 6. 2. 2014 do 24.01.2018
  • Skupina ČR - Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Člen od 12. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro integrovaný záchranný systém a pro prevenci kriminality. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro rozvoj venkova. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Člen od 14. 5. 2014 do 26.10.2017
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Místopředseda od 10. 6. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - státy Středního východu (Kuvajt, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Jordánsko, Sýrie, Jemen, Libanon, Irák, Palestina). Člen od 22. 1. 2015 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017 do 21.10.2017
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 24. 10. 2017 do 20.11.2017
  • Dozorčí rada VZP. Člen od 24. 1. 2018
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 2. 7. 2019 do 21.10.2021
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 2. 7. 2019 do 21.10.2021
  • Výbor pro sociální politiku. Člen od 10. 7. 2019 do 10.11.2020
  • Zemědělský výbor. Člen od 10. 7. 2019 do 21.10.2021
  • Zemědělský výbor. Místopředseda od 12. 7. 2019 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Katar. Člen od 10. 9. 2019 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Saudská Arábie. Člen od 10. 9. 2019 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 10. 9. 2019 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Bahrajnské království. Člen od 28. 11. 2019 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Bahrajnské království. Předseda od 28. 11. 2019 do 21.10.2021
  • Volební výbor. Člen od 10. 11. 2020 do 16.06.2021
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 9. 10. 2021
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 12. 10. 2021
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)