Ladislav Novomeský

Narozen: v roce 1904
Zemřel: v roce 1976

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

NOVOMESKÝ Ladislav

KSS

XXI. vol. kraj - Trnava

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 5.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. kult.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 6. II. 1951.

52, 9. III. 1951; 2.

Jeho nástupce Alexander Dubček.



ISP (příhlásit)