Josef Nepomucký

Narozen: v roce 1897
Zemřel: v roce 1972

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

NEPOMUCKÝ Josef

KSČ

XIII. vol. kraj - České Budějovice

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 12.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. zeměd.

Jmenován ministrem zemědělství 10. IX. 1951.

58, 31. X. 1951; 5.

Zproštěn funkce ministra dne 14. IX. 1953.

77, 15. IX. 1953; 5.

Zpravodajem:

zeměd. výb. zpr. t. 83

(zákon o Ústřední radě družstev).

11, 21. VII. 1948; 20.

Řeč v rozpravě:

o zákonech o národních výborech (t. 756, 757, 758).

82, 3. III. 1954; 93.



ISP (příhlásit)