Alois Neuman

Narozen: v roce 1901
Zemřel: v roce 1977

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

NEUMAN Alois, dr.

ČSS

5 /hl. m. Praha/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Ministr spravedlnosti od 11. 7. 1960

Odvolán z funkce ministra 8. 4. 1968

22, 18. 4. 1968; 5.

Členem výboru ústavně právního

23, 25. 4. 1968; 182.



ISP (příhlásit)