RNDr. Michal Lobkowicz

RNDr. Michal Lobkowicz

Narozen: v roce 1964

Volební kraj: Středočeský

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 6. 6. 1992 do 6.06.1996
  • Česká národní rada. Člen od 6. 6. 1992 do 31.12.1992
  • Zahraniční výbor. Člen od 6. 6. 1992 do 6.06.1996
  • Poslanecký klub Křesťansko demokratické strany. Člen od 6. 6. 1992 do 31.03.1996
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 1. 4. 1996 do 6.06.1996
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 1. 6. 1996 do 25.02.1998
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)