Ing. Karel Tureček

Ing. Karel Tureček

Narozen: v roce 1971

Volební kraj: Vysočina
Zvolen na kandidátce: TOP09

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub TOP 09 a Starostové. Člen od 31. 10. 2013 do 10.03.2016
  • Výbor pro životní prostředí. Člen od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Zemědělský výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Zemědělský výbor. Místopředseda od 5. 12. 2013 do 16.03.2016
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 21. 1. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro podnikatelské prostředí. Člen od 26. 2. 2014 do 29.09.2014
  • Podvýbor pro lesní a vodní hospodářství. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro potravinářství, veterinární činnost a živočišnou výrobu. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro lesní a vodní hospodářství. Předseda od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Nezařazení. Člen od 10. 3. 2016 do 12.04.2016
  • Poslanecký klub ANO 2011. Člen od 12. 4. 2016 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Poslanecký klub ANO 2011. Člen od 24. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)