Milan Chovanec

Milan Chovanec

Narozen: 31. 1. 1970

Volební kraj: Plzeňský
Zvolen na kandidátce: ČSSD

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 29. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Vláda České republiky. Ministr vnitra od 29. 1. 2014 do 13.12.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017 do 14.04.2019
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 27. 10. 2017 do 14.04.2019
  • Výbor pro bezpečnost. Člen od 15. 12. 2017 do 14.04.2019
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů. Člen od 15. 12. 2017 do 24.10.2018
  • Výbor pro bezpečnost. Místopředseda od 12. 1. 2018 do 14.04.2019
  • Podvýbor pro Policii České republiky, obecní policii a soukromé bezpečnostní služby. Člen od 15. 3. 2018 do 14.04.2019
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)