Ing. Jaroslav Holík

Ing. Jaroslav Holík

Narozen: v roce 1953

Volební kraj: Zlínský
Zvolen na kandidátce: Usvit

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice. Člen od 5. 11. 2013 do 15.07.2015
  • Volební výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 30.04.2015
  • Výbor pro životní prostředí. Člen od 12. 12. 2013 do 30.04.2015
  • Výbor pro životní prostředí. Místopředseda od 12. 12. 2013 do 15.01.2014
  • Výbor pro životní prostředí. Místopředseda od 15. 1. 2014 do 30.04.2015
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Ruská federace. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Ázerbájdžán. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Gruzie. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Mongolsko. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - státy Střední Asie (Kazachstán, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán). Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Ukrajina. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Baltské státy (Estonsko, Litva, Lotyšsko). Člen od 12. 2. 2014 do 20.06.2014
  • Skupina ČR - státy jihovýchodní Evropy (Albánská republika, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Kosovská republika, Makedonská republika). Člen od 12. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Baltské státy (Estonsko, Litva, Lotyšsko). Předseda od 12. 2. 2014 do 20.06.2014
  • Volební výbor. Ověřovatel výboru od 22. 5. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Estonsko. Člen od 20. 6. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Litva. Člen od 20. 6. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Lotyšsko. Člen od 20. 6. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Litva. Předseda od 20. 6. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Lotyšsko. Předseda od 20. 6. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Bělorusko. Člen od 11. 12. 2014 do 26.10.2017
  • Nezařazení. Člen od 15. 7. 2015 do 26.10.2017
  • Výbor pro životní prostředí. Člen od 21. 10. 2015 do 26.10.2017
  • Výbor pro životní prostředí. Místopředseda od 4. 2. 2016 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017
  • Poslanecký klub Svoboda a přímá demokracie. Člen od 26. 10. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)