Tiskové zprávy

 

Radek Vondráček představil priority v boji proti korupci a výsledky jednání protikorupční skupiny

8. 9. 2020

Předseda PSP ČR Radek Vondráček na tiskové konferenci 8. září 2020 informoval o legislativních prioritách v boji proti korupci v souvislosti s doporučeními skupiny GRECO. Zákon o lobbování byl předmětem i navazujícího jednání jeho protikorupční skupiny.

Slavnostní vyhodnocení soutěže Parlamentní víno 2020

14. 7. 2020

Parlament ČR se spojil s moravskými a českými vinaři prostřednictvím 2. ročníku soutěže „Parlamentní víno“. Odborná komise vybrala vína pro prezentaci Poslanecké sněmovny v tuzemsku i v cizině. Soutěž loni inicioval předseda PS Radek Vondráček na základě inspirace ze zahraničních parlamentů.

Předseda Sněmovny přijal ministra zahraničí Republiky Severní Makedonie

26. 2. 2020

Předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu Radek Vondráček přijal ve středu 26. února 2020 ministra zahraničních věcí Republiky Severní Makedonie Nikolu Dimitrova.

Radek Vondráček se zúčastnil summitu předsedů parlamentů zemí S3+

14. 2. 2020

Předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Vondráček se ve dnech 12. - 13. února 2020 zúčastnil v Bratislavě setkání předsedů parlamentů tzv. slavkovské spolupráce (S3). S předsedou Národní rady Slovenské republiky a s předsedou Národní rady Rakouské republiky tentokrát k jednacímu stolu přizvali tři hosty.
ISP (příhlásit)