Bc. Oldřich Němec

Bc. Oldřich Němec

Narozen: v roce 1956

Volební kraj: Liberecký
Zvolen na kandidátce: ČSSD

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 21. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Mandátový a imunitní výbor. Člen od 11. 7. 2002 do 14.10.2004
  • Mandátový a imunitní výbor. Ověřovatel výboru od 11. 7. 2002 do 14.10.2004
  • Výbor pro evropskou integraci. Člen od 16. 7. 2002 do 12.05.2004
  • Zemědělský výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro veřejnou správu. Člen od 17. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Shromáždění Západoevropské unie. Člen od 23. 10. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - BENELUX. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 5. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Švýcarsko. Člen od 17. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro potravinářství a veterinární činnost. Člen od 25. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro potravinářství a veterinární činnost. Místopředseda od 25. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Výbor pro evropské záležitosti. Člen od 12. 5. 2004 do 24.09.2004
  • Podvýbor pro problematiku korupce. Člen od 26. 5. 2004 do 15.06.2006
  • Výbor pro evropské záležitosti. Člen od 24. 9. 2004 do 15.06.2006
  • Výbor pro evropské záležitosti. Ověřovatel výboru od 1. 10. 2004 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro problematiku korupce. Místopředseda od 23. 11. 2004 do 15.06.2006
  • Zemědělský výbor. Místopředseda od 2. 6. 2005 do 15.06.2006
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)