Ing. Petr Bratský

Ing. Petr Bratský

Narozen: v roce 1955

Volební kraj: Hlavní město Praha
Zvolen na kandidátce: ODS

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 25. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Ověřovatel od 11. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro tělovýchovu. Člen od 6. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě. Člen od 6. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro tělovýchovu. Předseda od 6. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro regionální rozvoj. Člen od 17. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro heraldiku a vexilologii. Člen od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro kulturu. Člen od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 13. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Místopředseda od 16. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro dopravu a výstavbu dopravní infrastruktury. Člen od 25. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Francie. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Kanada. Člen od 18. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Kanada. Předseda od 18. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Subsaharská Afrika. Člen od 27. 2. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Japonsko. Člen od 29. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Shromáždění Západoevropské unie. Náhradník od 24. 9. 2004 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro styk s krajany. Člen od 20. 1. 2005 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro informační společnost, informační gramotnost a informační a komunikační technologie. Člen od 20. 4. 2005 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro mládež. Člen od 20. 4. 2005 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 8. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro evropské záležitosti. Člen od 12. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Člen od 12. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro evropské záležitosti. Ověřovatel výboru od 13. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro dopravu. Člen od 27. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro kulturu a mediální legislativu. Člen od 27. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro mládež a sport. Člen od 27. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro mládež a sport. Místopředseda od 25. 10. 2006 do 3.06.2010
  • Dozorčí rada Státního fondu podpory investic. Člen od 8. 11. 2006 do 8.11.2010
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Stálá komise pro sdělovací prostředky. Člen od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě. Člen od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro evropské fondy. Člen od 16. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro evropské fondy. Předseda od 16. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Stálá komise pro rodinu. Člen od 8. 12. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro krajany. Člen od 17. 1. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Latinská Amerika. Člen od 1. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - USA. Člen od 1. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Rakousko. Pozorovatel od 1. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Slovensko. Pozorovatel od 1. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Polsko. Pozorovatel od 15. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Francie. Pozorovatel od 16. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Japonsko. Člen od 21. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Stálá komise pro rodinu. Ověřovatel komise od 21. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Japonsko. Předseda od 21. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro lidská práva. Člen od 3. 4. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Kanada. Člen od 14. 6. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Srí Lanka. Člen od 14. 6. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Kanada. Předseda od 14. 6. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Srí Lanka. Předseda od 14. 6. 2007 do 3.06.2010
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě. Vedoucí delegace od 20. 6. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Bulharsko. Člen od 18. 10. 2007 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro volební legislativu. Člen od 25. 10. 2007 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro lidská práva. Místopředseda od 30. 10. 2007 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro volební legislativu. Místopředseda od 29. 11. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Ázerbájdžán. Člen od 3. 2. 2010 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)